Historia naszej firmy

title_line_left

Historia firmy sięga roku 2009 roku kiedy to powstała jednoosobowa działalność gospodarcza ukierunkowana na marketing w internecie. Zakres usług związany był z szeroko rozumianą działalnością reklamową. Nasza oferta była konkrecyjna cenowo w stosunku do innych firm, lecz firmą byliśmy nieznaną – bez portfolio i zaplecza znanych firm wśród klientów. Z uwagi na to chcieliśmy zadbać o kilka kluczowych wg nas kwestii, które pomogą zbudować silną firmę. Pierwszą zasadą, której chcieliśmy trzymać się od samego początku jest terminowość. Kto zamawiał cokolwiek w agencji reklamowej, wie jak trudno planować marketing swojej firmy z partnerem, który nie dotrzymuje terminów realizacji. Terminów dotrzymywaliśmy zawsze i to nie zmieniło się od lat.

Drugą zasadą miała być jakość oferowanych usług – dopiero za nią były kwestie finansowe. Niekiedy traciliśmy na takiej filozofii prowadzenia firmy, ale wiedzieliśmy, że na dłuższą metę to się opłaci. Trzecia zasada to ambitne podejście do zleceń, co zapewnili nam ambitni pracownicy, którzy nie boją się wyzwań i chcą funkcjonować w zespole, który dąży do określonego celu i chce się rozwijać. Celem samym w sobie była praca w agencji, która będzie wykonywała tzw. „dobrą robotę”, którą chwalą sobie klienci, polecają innym; w agencji, w której panuje przyjazna atmosfera zarówno w zespole jak i w stosunku do klienta; w agencji, która reprezentuje wszystkie cechy miejsca pracy, którego jako pracownicy wszyscy byśmy sobie życzyli, a jako klient – takiej z jaką chcielibyśmy na co dzień współpracować. Dziś można powiedzieć, że to się udało 🙂 Jako 10 osobowy zespół uważamy się za firmę dużą, jak na naszą branżę, doświadczoną z racji lat, jakie upłynęły, a także atrakcyjną pod względem relacji jakie budujemy z kontrahentami.

Zakres oferowanych usług rósł z roku na rok wraz z zespołem i doświadczaniem, jakie zbieraliśmy w ramach wszystkich zleceń, które wykonaliśmy po drodze. Droga niekiedy była wyboista i wiele razy zaliczaliśmy tzw. „twarde lądowanie”. Google wiele razy doprowadzał nas i naszych klientów do skrajnych emocji, niemniej jednak utrzymując się na rynku, rozwijając zespół, zaplecze technologiczne, poszerzając bazę klientów o co raz większe marki udowodniliśmy, iż znamy się na tej branży i można nas postrzegać jako solidnego partnera w biznesie.

W miejsce, w którym teraz się znajdujemy, dotarliśmy przez wiele lat ciężkiej pracy i dzięki zaufaniu, jakim obdarzyli nas klienci. Nasze relacje zawsze były i będą zbudowane na wzajemnym szacunku i realnych efektach. Zapraszamy Państwa serdecznie do tego, aby dołączyć do grona zadowolonych klientów 🙂